Seznam firem - rejstřík firem - firmy CZ
  Informace o portálu
  Prohláąení o GDPR
  Podmínky
  Přidat odkaz
  Návod na vyhledávání
  Napiąte nám
  Technická podpora
  O nás
  Tvorba www
  SEO Optimalizace
  PPC reklamy
  Facebook pro firmy
  E-katalog
  E-fotogalerie
  Internetové sluľby
  Aplikace pro volání
  Kreativní grafika
  Vlastní systém
  Naąi klienti
  Kontakty
  Napiąte nám
  Pro ąkoly
  Obec - Město
  Mateřské ąkoly
  Základní ąkoly
  Střední ąkoly
  Umělecké ąkoly
  Volná místa
   
 

Vyhledat v katalogu firem

 

Vídeň nejen v adventu s CK KALLA

1-denní poznávací zájezd


cena: 550 Kč


Hlavní město Rakouska, statutární město a zároveň jedna ze spolkových zemí. To vše je Vídeň. Leží na řece Dunaj, je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Mezi Vídeňské památky patří Vídeňská státní opera, divadlo Burgtheater, náměstí Marie Terezie s uměleckohistorickým muzeem. Nesmíme zapomenout také na císařský palác Hofburg, gotický Svatoštěpánský dóm, Radnici, či zámek Schönbrunn. Mezi další zajímavá místa Vídně patří Hunderwasserhaus, teplárna ve Spittelau, hotel Sacher a samozřejmě Prater. S Vídní je také neodmyslitelně spojena oblíbená pochoutka Sacher dort.


Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje:

pojištění do zahraničí (lze zajistit v CK za 16 Kč/den), případné vstupné

 

Program zájezdu lze individuálně upravit dle vašich požadavků!!!


Web : www.ckkalla.cz/poznavaci-zajezdy-viden/
Email : info@ckkalla.cz
Datum vloľení : 15.11 15:37 - 2011

 

Hitlerovo Orlí hnízdo s CK KALLA

1-denní poznávací zájezd


 Cena: 1.000 Kč


Pojeďte se  s námi podívat do míst, kde bylo rozhodnuto o zahájení II. světové války.

Speciálními autobusy a výtahem se dostaneme na Kehlsteinhaus, neboli Orlí hnízdo. Tato budova byla vybudována u příležitosti Hitlerových padesátých narozenin. Sloužila jako horské útočiště A. Hitlera a jeho nejbližších spolupracováníků a bylo zde rozhodnuto o zaháhjení II. světové války Z hory Kehlstein se nám naskytne velkolepý rozhled ve výšce 1.834 m.n.m. Dnes toto místo považují Němci za pietní.

Po návratu zpět do městečka možnost návštěvy solného dolu či termálních lázní Watzmann therme.  První zmínky o solném dole v Berchtesgadenu pocházejí již z 12. století.Od počátku 19. století byla slaná voda z tohoto dolu přiváděna potrubím do 29 km vzdálených termálních lázní. Dnes tuto slanou vodu využívají také v termálních lázních Watzmann therme.N avštívíme také jezero Königssee s kostelem sv. Bartoloměje. Toto horské jezero je unikátní v kteroukoli roční dobu a je známé také svým zeleným zbarvením vody, které vzniká odrazem od okolních hor. Za příznivého počasí je návštěvu možné spojit s projížďkou na lodičkách, které nás dovezou ke kostelíku sv. Bartoloměje. Tento kostelík je dominantní svými červenými věžičkami cibulového tvaru.


Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje:

cestovní připojištění (lze sjednat v CK za 16 Kč/os.), vstupné cca 45 EUR/os.

 

Program zájezdu lze individuálně upravit dle Vašich požadavků a přání.

Web : www.ckkalla.cz/poznavaci-zajezdy-orli-hnizdo/
Email : info@ckkalla.cz
Datum vloľení : 15.11 15:33 - 2011

 

Itálie Riccione - dovolená nejen pro rodiny s dětmi s CK KALLA

Pobytový zájezd s ČESKOU PLNOU PENZÍ


RICCIONE CAMPING FONTANELLE

Jedno z nejznámějších lázeňských přímořských letovisek ležící na samém srdci Jadranské riviery.

Poloha a vybavení:

Kemp je situován v klidné části města Riccione cca 2 km od jeho samého centra. Stany jsou umístěny ve stínu pod vzrostlými stromy cca 100 metrů od písečné pláže.

K vybavení kempu patří recepce, WC, sprchy, prádelna, umývárna, novinový stánek, bankomaty, telefon, menší supermarket, rychlé občerstvení,... Pro rodiny s malými dětmi je v kempu vybudované sociální zařízení uzpůsobené pro hygienu malých dětí (přebalovací pult s vaničkou, malé WC, sprcha).

U kempu se nachází veřejné a soukromé pláže. Na soukromé pláži je možné za poplatek 15 EUR/os/týden zapůjčit lehátko, v jehož ceně je také sprcha, WC, plážové a dětské hřiště, služby plavčíka.


Okolí:

Okolí kempu umožňuje pestré sportovní i společenské vyžití. Najdeme zde různé zábavné a vodní parky, historické památky, restaurace, kavárny, luxusní obchůdky i výhodné trhy. Pláže nabízejí zázemí pro plážový volejbal, tenis, nohejbal i širokou nabídku vodních sportů a nespočet dětských hřišť.


Ubytování:

4-lůžkové nově vybavené stany typu Mallorca s možností přistýlky se dvěma oddělenými ložnicemi, umístěny na dřevěných podlážkách pokrytých linoleem. Dále jsou vybaveny matracemi, polštáři, přikrývkami, závěsnými skříňkami, nádobím, odpadkovým košem, smetáčkem a lopatkou. K dispozici je také zahradní nábytek, který lze využít v předsíňce nebo venku před stanem. Stany nejsou elektricky osvětleny. Ve společném přístřešku jsou k dispozici elektrické zásuvky, lednice a rychlovarné konvice.


Stravování:

Vámi velmi osvědčená a oblíbená česká plná penze, kterou vaří kuchař v kempu. Možnost zakoupení piva a limonády za Kč.


Cena zahrnuje:

7x ubytování ve vybavené stanové základně, 7x celodenní stravování, povlečení, služby delegáta v místě pobytu, lázeňské a turistické poplatky, povinné pojištění CK proti úpadku.


Cena nezahrnuje:

dopravu (1.950 Kč/os), zdravotní připojištění (lze zajistit v CK za 160 Kč/os/pobyt), fakultativní výlety, parkovné (v případě vlastní dopravy)

Web : www.ckkalla.cz/pobytove-zajezdy-italie/
Email : info@ckkalla.cz
Datum vloľení : 15.11 15:30 - 2011

 

Historická městí Řím a Florencie s CK KALLA

5-denní poznávací zájezd

Cena: 5.800 Kč

Během 5-ti denního poznávacího zájezdu zavítáme do Florencie - metropole Toskánska a do věčného města Říma. Navštívíme i samostatný stát Vatikán, který je sídlem papeže, hlavy katolické církve. Pojeďte s námi a nechte se unášet krásami historie.

Cena zahrnuje:
dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování v penzionu se snídaní, služby průvodce, poplatek za vjezd do Říma a Florencie, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
cestovní připojištění, vstupné


Web : www.ckkalla.cz/rim-a-florencie/
Email : info@ckkalla.cz
Datum vloľení : 15.11 15:29 - 2011

 

Zábavný park Belantis - Německo

1-denní zájezd do zábavného parku

Cena zájezdu: 740 Kč


Osm světů od středověků od středověků po antiku. Nespočet zábavy na vodě, na souši i ve vzduchu pro celou rodinu. Právě to skrývá největší zábavní park východního Německa - BELANTIS. V osmi různých světech je skryto více jak 60 atrakcí, které zaručují skvělou zábavu po celý den. Projeďte se na horské dráze HURACAN, získejte řidičské oprávnění na dvojkolky Segway, zvlétněnte do oblak a pokochejte se krásami parku z ptačí perspektivy, nechte se pokřtít kapitánem Blackem, naučte se něco od starých, dobrých Apačů a užijte si divokou jízdu skrz největší pyramidu v Evropě. To vše a ještě mnohem více je pro Vás připraveno v zábavném parku, který leží jen pár kilometrů za českými hranicemi a jeho návštěva rozhodně stojí za to.

Dominantou celého parku je ZÁMEK BELANTIS, který otevírá bránu do světa zážitků a dalších 7 světů - ÚDOLÍ FARAONŮ, ŘECKÁ PLÁŽ BOHŮ,
ZEMĚ HRABAT, OSTROV RYTÍŘŮ, POBŘEŽÍ OBJEVITELŮ, PRÉRIE INDIÁNŮ a ŘÍŠE SLUNEČNÝCH CHRÁMŮ.

Cena zahrnuje:
doprava klimatizovaným autobusem, technický doprovod

Cena nezahrnuje:
vstupné, cestovní připojištění


Web : www.ckkalla.cz/zabavny-park-belantis/
Email : info@ckkalla.cz
Datum vloľení : 15.11 15:28 - 2011

 

Drážďany nejen v adventu s CK KALLA

1-denní poznávací zájezd

 

Cena: 680 Kč


Drážďany jsou zemským hlavním městem a současně druhým největším městem Saska. Z původně rybářské vesnice, sídla kupců a markraběcího sídla se Drážďany vyvinuly do lázeňské a královské rezidence a staly se později zemským hlavním městem Saska. Nyní tak jsou politickým centrem spolkového státu se sídlem zemské vlády, sněmu, jakož i dalších zemských úřadů. Město je sídlem vládního obvodu Drážďany, technické univerzity, a též i dalších mnoha vyšších odborných škol. Drážďany leží u řeky Labe mezi východními výběžky Krušných hor, strništi Lužických hor a Labskými pískovci. Mezi nejvýznamnější památky patří muzeum výtvarného umění Albertinum, barokní palác Zwinger, Taschenbergpalais římskokatolický kostel Hofkirche, barokní protestantský kostel čtvercového půdorysu Frauenkirche, a Saská státní opera Semperoper.


Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, služby průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku


Cena nezahrnuje:

cestovní připojištění (lze sjednat za 16 Kč/os.), případné vstupné


Program zájezdu lze individuálně upravit dle Vašich požadavků a přání.

Web : www.ckkalla.cz/poznavaci-zajezdy-drazdany/
Email : info@ckkalla.cz
Datum vloľení : 15.11 15:22 - 2011

 

Hotel Borný F Staré Splavy - Máchovo jezero


Vážený/á pane/í řediteli/ko a další pedagogové,

   chtěl bych Vám nabídnout prostory v hotelu Borný u Máchova jezera k uspořádání ozdravných pobytů MŠ, školy v přírodě, malování v přírodě ZUŠ, pobyty maminek s dětmi i různá soustředění sportovní, kulturní apod. Krásná příroda u Máchova jezera je pro tyto pobyty přímo předurčena.   Hotel je umístěn v lesním prostředí 5min. od jezera. Máme prostory jak výuce, tak i k dalším aktivitám. Školní pobyty děláme od roku 1987. Základní ceník služeb je již několik let stálý. Kompletní popis hotelu včetně ceníku služeb najdete na našich stránkách www.hotelborny.com.

Možnost zajištění autobusové dopravy včetně skloubení nástupů a odjezdů k zlevnění dopravného. Při příjezdu vlakem je to z nádraží do hotelu cca 20 min a batožiny či kufry dopravíme osobním autem s přívěsem. 5x denně stravování pitný režim po celý den. Případné dotazy a podrobnosti k pobytů můžeme samozřejmě domluvit. V našem objektu pořádáme pobyty i pro dětí s různým postižením. Přízemí hotelu = 11 pokojů téměř bezbariérových (některé dveře jsou užší). Věřím, že Vás naše nabídka osloví a můžeme nastartovat jakoukoli spolupráci.


Web : www.hotelborny.com
Email : jiri.vinduska@seznam.cz
Datum vloľení : 14.11 08:33 - 2011

 

Montessori pomůcky - NOVINKY

Rádi bychom Vás informovali o  rozšíření našeho sortimentu. Nové montessori pomůcky jsou ke zhlédnutí na našich webových stránkách v sekci NOVINKY.

 

Web : www.material-montessori.cz
Email : obchod@material-montessori.cz
Datum vloľení : 02.11 09:51 - 2011

 

Sáčky na bylinky

Dobrý den,

rozšířili jsme nabídku bavlněných polotovarů, vhodných k pomalování. Více na našich stránkách v sekci BAVLNA - bavlněné doplňky. Radek Rosenkranz

 

 

Email : radekrosenkranz@post.cz
Datum vloľení : 27.10 20:09 - 2011

 

Montessori pomůcky - SLEVY PRO TENTO TÝDEN

Rádi bychom Vás informovali o právě probíhající akci, pro všechny zaregistrované uživatele. V týdnu od 24.10.2011 do 28.10.2011 SLEVA 5% na celý sortiment.

Web : http://www.material-montessori.cz
Email : obchod@material-montessori.cz
Datum vloľení : 25.10 08:04 - 2011