ZPĚT

ZPĚT

Půjčovna nářadí Kim 

 

 

 

Firma: Ing. Lubomír Novák
Ulice: Bří. Čapků 1226
Město: Česká Třebová PSČ: 56002
Kraj: Pardubický Stát: ČR
IČO: 40113141 DIČ: CZ490502047
Firemní prodejna: Hýblova 333, Česká Třebová
Pracovní oblast:   
Otevírací doba: Po - Pá   7.00 – 15.30 Hod
465534445 603500782
Jednatel firmy: Ing. Lubomír Novák
novak.kim@tiscali.cz

  Firma Ing.Lubomír Novák –KIM naplno zahájila činnost ke konci roku 1999,před tím se zabývala pouze prodejem sportovního vybavení pro judo a karate, což byla souběžná činnost k zaměstnaneckému poměru.Od listopadu 1999 začala firma s prodejem ručního nářadí a příslušného spotřebního zboží (řezné a brusné kotouče, vrtáky, bity atd.), pracovních a ochranných pomůcek, lepidel a tmelů Loctite a Teroson. Postupně se nabídka zboží rozšířila o další sortiment. V r. 2001bylo též zahájeno půjčování nářadí, především stavebního charakteru.

V současnosti si může zákazník u fy Ing.Lubomír Novák – KIM nakoupit výrobky od firem

 • Loctite a Teroson  - lepidla a tmely pro průmysl a autoservisy,autokosmetika

 • Den Braven a Tectane  - PUR pěny, silikony apod. pro stavební účely, autokosmetika

 • Permanentně difundujících maziva Bishop´s original - aditiva a přísady do olejů, nafty a benzínu

 • Milwaukee a AEG  - ruční elektrické nářadí a příslušenství

 • Festool  - ruční el.a pneu nářadí převážně pro truhláře a autolakovny

 • Makita  - ruční elektrické nářadí

 • Narex a Protool - ruční elektrické nářadí

 • Lukas - brusivo převážně do kovoprůmyslu

 • Sia  - brusivo pro truhláře,autolakovny a průmysl

 • Bea - pneumatické sponkovačky

 • Hitachi - ruční elektrické nářadí
 • DWT - hoby ruční elektrické nářadí
 • Powerplus - hoby ruční elektrické nářadí

Dále firma může dodat ruční nářadí od firem:

 • Bosch, Fein, Metabo, brusivo od firem VSM, Sait,Flexovit

 • ruční nářadí od firem Knipex, Narex, Tona, Bahco (Sandvik)

Z pracovních a ochranných pomůcek lze dodat veškerý běžný sortiment a i oděvy šité na zakázku.  Zboží zákazníkům i zasíláme, se zákazníky s kterými máme dohodu o potřebném sortimentu (specielní příslušenství) držíme skladem množství,potřebné pro zajištění plynulé výroby. Při dlouhodobých objednávkách (uveden sortiment zboží) zákazníka cenově zvýhodňujeme.

Zajišťování šroubů Loctite

Zajišťovače šroubů jsou anaerobní lepidla na bázi akrylátu, která vytvrzují za nepřístupu vzduchu. Jsou určena pro dočasné nebo trvalé zajištění závitového spoje. Takový spoj odolává vibracím i zajížení. Zajišťovač závitů Loctite velmi spolehlivě a profesionálně nahrazuje mechanické zajištění.

jednosložková lepidla pro zajišťování, upevňování a lepení šroubů a  matek - lepidla loctite
.

Vteřinová lepidla Loctite

Nejlepší vteřinová lepidla Loctite (také sekundové lepidlo) , jsou kyanoakryláty, které vytvrzují vzdušnou vlhkostí. Mají vynikající pevnost na řadě materiálů jako jsou plasty, kovy, kůže, papír ap. Vytvrzují v řádech několika vteřin, dle spáry. Optimální spára je žádná až 0,15 mm. Výsledný spoj je často pevnější než lepený materiál.

Nejlepší vteřinové lepidlo světa - lepidla Loctite.
.

Konstrukčí lepidla Loctite

Jsou jedno a dvousložkové systémy pro vysokopevnostní spoje tuhých součástí. Pro spoje kovu, keramiky, dřeva, některých plastů, skla a magnetů. Zabezpečuje tuhý a houževnatý spoj, který je odolný smyku a loupání. Konstrukční lepidla jsou určena pro běžné lepení kde je požadována rychlá fixace

Epoxidová lepidla a tmely Hysol - pro těsnění, tmelení a opravy
.

Epoxidová lepidla Loctite Hysol

Epoxidy Hysol jsou dvousložkové systémy dosahující vysokých pevností při lepení malých i velkých spár. Vytvrzení začíná po smíchání obou složek lepidla. Jsou použitelné pro lepení mnoha materiálů. Odolávají chemikálíím, teplotě i zatížení. Použitelné v automatizované výrobě, ideální jako náhrada nýtovaných spojů.

Epoxidová lepidla a tmely Hysol - pro těsnění, tmelení a opravy
.

Upevňování válcových součástí

Pro spoje lícovaných válcových soušástí typicky upevnění ložiska na hřídel nebo do díry. Jsou to akrylátová lepidla vytvrzující za nepřístupu vzduchu mezi lepenými povrchy. Přenáší velmi vysoké zatížení a je použitelné až do spáry 0,5 mm. Aplikace je možná i na mastné součásti.

lepidlo které upevňuje lepí válcové součástí a těsní spáry.
.

UV lepidla Loctite

Jsou jednosložková lepidla vhodná pro lepení čirých a UV záření propustných materiálu. Přdevším tedy pro lepení skla a plastů ale také i kovů. Vytvrzují během několika vteřin po osvitu UV zářením. Dosahují vysokých pevnosti a spolu s opticky čirým vzhledem jsou vhodné pro lepení klenotů a bižuterie.

lepidlo které upevňuje lepí válcové součástí a těsní spáry.
.

MS Polymery Teroson

MS polymery jsou jednosložkové systémy na bázi modifikovaného silanu (MS). Používají se k těsnění a elastickému lepení. Tyto tmely neobsahují silikony a jsou proto vhodné pro následné přelakování. Vytvrzují vzdušou vlhkostí, jsou odolné UV záření proto je možné venkovní použití. Nahrazují konvenční spojovací materiál.

Maziva,mazací tuky
.

Polyurethanová lepidla Teroson

Lepidla založena na bázi polyurethanu jsou jednosložkové a dvousložkové systémy pro elastické konstrukční lepení. Vytvrzují vzdušnou vlhkostí a po vytvrzení mají vinikající houževnatost podobnou silikonu, pružnost a chemickou odolnost. Vyplňují spáry a lze je lakovat. Jsou velmi vhodné pro průmyslové aplikace.

Maziva,mazací tuky
.

Těsnění a utěsňování závitů

Do této kategorie spadají jednosložková akrylátová lepidla vytvrzující bez přístupu vzduchu. Používají se jako náhrada za klasické konopí a těsnící pásky při těsnění v instalaterství a v hydraulických i pneumatických systémech. Trubkové spoje a fitinky jsou okamžitě nízkotlace utěsněny a po vytvrzení jej lze snadno demontovat.

Soubor  produktů loctite pro utěsňování závitů, okamžité zajištění a snadné  těsnění
.

Plošná a přírubová těsnění

Lepidla pro těsnění přírub jsou jednosložkové systémy. Pro těsnění tuhých přírub to jsou především akryláty a pro pružné těsnění lepidla na bázi silikonů. Odolávají vysokým teplotám i chemikáliím. Dobře vyplňují spáru, lze je proto použít jako náhrada za klasické korkové, nebo papírové těsnění.Po plném vytvrzení odolává těsnění vysokým tlakům.

těsnění  lepení a tmelení ploch a přírub - tmelí a vyplňuje
.

Čističe a odmašťovače

Čističe Loctite se používají před aplikací lepidla a těsniv Loctite. Jsou to produkty pro odmaštění pracovních ploch nebo pro odstranění a čištění zbytků těsnících materiálů a lepidel. Jsou to také výrobky pro čištění rukou od silného znečištění. Čističe Loctite jsou biologicky odbouratelné.

čistič
.

Aktivátory a primery

Aktivátory jsou produkty pro urychlení vytvrzování při nízkých teplotách nebo při větších spárách. Primery naopak zajišťují adhezi k nesmáčivým a hůře lepitelným povrchům. S jejich pomocí lepidlo zlepší vytvrzení a přilnavost. Aktivátor a primer od firmy Henkel jsou doporučeny použít současně s lepidlem Loctite.

aktivátory a primery
.

Maziva a mazací tuky

Maziva loctite účinně bojují s opotřebením a zadíráním způsobeným třením. Brání korozi a oxidaci v chemicky a tepelně agresivním prostředí. Odolávají vysokým teplotám a extrémním tlakům a zabraňují opotřebování a sváření za studena při montáži a v provozu.

Maziva,mazací tuky
.

Odrezovače

Jsou produkty pro odstranění koroze na součástech. Mění rez na stabilní sloučeninu železa. Odrezovače také pomáhají při uvolnění zarezlých, znečištěných a zadřených šroubů.

Maziva,mazací  tuky

 

Fotoreference nářadí k zapůjčení a k prodeji:

Milwaukee

AEG

Hitachi

             

Pracovní oděvy a obuv, ochranné pracovní pomůcky